Invertor hibrid trifazat Huawei SUN2000-10KTL-M1 HC (high current), 10 kW, 10000 W
search
Include TVA
Cantitate
In stoc la furnizor (Livrare 3/4 zile)
Livrare rapida in toata tara
Cel mai bun pret de pe piata
✔️ Importatori și distribuitori autorizați Huawei
✔️ Invertor certificat ANRE
✔️ Timbrul verde este inclus în preț
Performanță, eficiență și fiabilitate superioară
Cu o putere nominală de 10.000 W și o ieșire maximă de 11.000 VA, invertorul integrează doi trackeri MPP independenți, compatibilitate completă cu bateriile Huawei LUNA2000 (5–15 kWh) și optimizatorii SUN2000-450W-P.
Caracteristici principale
  • Eficiență maximă: 98,6%